Newsy, opinie i linki

Kim jesteśmy?

jaki-rower.pl

Każdy z Nas miał kiedyś swój rower. Gdy byliśmy mali uczyliśmy się utrzymać równowagę na dwóch kołach. Do tej pory pamiętamy zdarte kolana i wybite mleczaki. Ale we wspomnieniach pozostaje również radość kiedy wreszcie się udało. Uwielbiamy czuć ten pęd i wiatr na twarzy. Teraz parę ładnych lat później, możemy powiedzieć jedno: dzień bez roweru to dzień stracony. Ponieważ życie nabiera sensu, gdy odkrywamy swoja pasję. Rowerem dojeżdżamy do pracy, na zakupy, a w czasie wolnym chętnie wyjeżdżamy poza miasto.

Na tej stronie chcemy się dzielić z Wami naszą pasją. Mamy nadzieję, że znajdziecie przydatne dla Was informacje, porady i odpowiedzi na nurtujące pytania. Jaki rower będzie dla mnie odpowiedni? Czy kask podczas jazdy jest obowiązkowy? Co robić gdy spadnie łańcuch? Coś dla doświadczonych i początkujących. A być może zainspiruje Was do rozpoczęcia własnej rowerowej przygody. To takie moje małe marzenie.

Zapraszamy Was wszystkich serdecznie do komentowania, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zadawania pytań. Po prostu współtworzenia tej strony.

Zespół

jaki-rower.pl